HAKKIMIZDA

ARKAN DESIGN OFFICE, 2000 yilinda Iç Mimar Mustafa ARKAN'in ortakligiyla SANTIMETRE Mimarlik ismiyle kuruldu. 2004 yilinda ARKAN DESIGN OFFICE unvanini alan firma, uzun yillarin tecrübesiyle çalismalarina devam etmektedir. Firmamiz, mimari ve iç mimari proje, uygulama, teknik kontrol ve müsavirlik alanlarinda hizmetlerini bir bütün olarak degerlendirmekte, bu kapsam ve bütünlükte hizmeti, müsterilerimizin istekleri ve firmamizin toplam kalite prensipleri dogrultusunda sekillendirmektedir.

Yaratici mimari bakis açisi, tasarim çesitliligi, uygulama kalitesi, yapim teknolojilerine hakimiyeti, en uygun ve modern malzeme tercihleri ve detay çözümleri ile alaninda öncülük yapan ekibimiz, her konseptte hayalindeki mekani hayata geçirmek isteyenlerin ve hedef kitlesine en dogru mekani yaratmak isteyenlerin ortak çalisacagi dogru adres olma çaba ve iddiasindadir.

Çesitli nitelik ve ölçekteki mimari proje ve uygulama hizmetlerimizle sektörde hakli yerimizi almis bulunuyoruz. Restauranttan alisveris merkezine, showroomdan otele, konuttan fuar dizaynina kadar çok çesitli yelpazede bugüne kadar yapmis oldugumuz çalismalarla ilgili detayli bilgiye projeler bölümümüzden ulasabilirsiniz.